AnasayfaProje Taşımacılığı

Proje Taşımacılığı

Karahanlar Taşımacılık, proje taşımacılığı hizmetleriyle; gabari dışı kabul edilen ağır ve hacimli yükleri ideal zaman ve maliyetler dahilinde istenilen noktaya ulaştırmaktadır.

Müşterilerine sunduğu şeffaf fiyat politikası ile izlenebilir maliyetler yaratan,  müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda çözümler üretmektedir. Özel araç yatırımları, deneyimli personeli ve yaygın acente ağı ile her geçen gün daha büyük hedeflere doğru ilerlemektedir. Yurt içi ve yurt dışında lojistik anlamdaki her türlü desteği zamanında ve sorunsuz olarak gerçekleştirmek ve hedeflerimizi sürekli olarak büyütmek amacındayız. Tedarikçilerimize dünya standartlarındaki lojistik desteği her şekli ile sağlamak, bunu da yaparken kaliteden ödün vermeden, gelişimine açık ve eğitimli personel ile bunu başarmaktır.

İstenilen Her Nokta ve Süreçte Sektörlere Özel Çözümler

Enerji, endüstri, inşaat, petrol, gaz ve madencilik gibi sektörler için proje taşımacılığı hizmeti veren Kanguru Lojistik, sahip olduğu tecrübeli uzman kadrosu, güvenilir ve güçlü partner ağı ile müşterilerinin ihtiyaçlarına özel çözümler üreterek iş planlarını ortaya koymakta ve kaynak yönetim stratejileri geliştirerek uygulamaktadır.

Proje taşımacılığında ihtiyaca göre taşıma çözümleri

Transit süre, ürün özelliği, çıkış ve varış noktaları gibi kriterleri göz önünde bulunduran Kanguru Lojistik, müşterilerine uygun olan kara, hava, deniz, demiryolu ve Intermodal taşıma seçeneklerini sunmaktadır. Kanguru proje taşımacılığı kapsamında liman operasyonları ve vinç organizasyonlarını da yürütmektedir.

× WhatsApp